Take a fresh look at your lifestyle.

ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, କେଉଁଠାରେ ପଢନ୍ତୁ…

0 344

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଶ୍ଚିମ ଦିଲ୍ଲୀର ସୁଭାଷ ନାଗରର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ତିନିଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ସଶସ୍ତ୍ର ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀମାନେ ସାଭାର ଭାଇମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାୟ ଦଶ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ଉଭୟ ଭାଇ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ କାଲ୍ରା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି। ଆହତମାନେ କେଶୋପୁର ପନିପରିବା ବଜାରର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଜୟ ଚୌଧୁରୀ ଏବଂ ହରିନାଗଡର ତିହାର ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଜାସା ଚୌଧୁରୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ପ୍ରାୟ ୧୦ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ସମଗ୍ର ଘଟଣାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଖବର ସରବରାହ ସଂସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ତିନିଜଣ ଅପରାଧୀ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ରାସ୍ତାରେ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର କାର ଉପରେ ଗୁଳି ଚଳାଉଛନ୍ତି। ଗୁଳିର ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ସେଠାରୁ ଦୌଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ କାର ଏବଂ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବୁଲାଇ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଧଳା କାର ପ୍ରଥମେ ଆଗକୁ ଯାଏ, ତା’ପରେ ପଛକୁ ଫେରି ପଳାଇଯାଉଛି।

ସେପଟେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାର ଫୁଟେଜ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆହତ ଅଜୟ ଚୌଧୁରୀ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହ କାରରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଶନିବାର ଦିନ କଲରା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ, ତିହାର ଗାଁ ଛାଡିବା ପରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ କାର ସୁଭାଷ ନାଗର ମୋର୍ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା, ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀମାନେ ଚଳନ୍ତା କାର ଉପରେ ଗୁଳି ଚଳାଇବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ। ପଶ୍ଚିମ ଜିଲ୍ଲା ଡେପୁଟି କମିଶନର ଘନଶ୍ୟାମ ବନସାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫୁଟେଜ ଆଧାରରେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଚାଲିଛି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୋଲିସର ଅନେକ ଟିମ୍ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.