Take a fresh look at your lifestyle.

NCB Raid:ଆର୍ଯ୍ୟାନଙ୍କ ଗିରଫ ପରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ୨୫ ବର୍ଷ ତଳର ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ। କଣ କହିଥିଲେ ଶାହାରୁଖ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

0 948

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

NCB Raid:ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଗିରଫ ହେବା ମାତ୍ରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ପ୍ରାୟ ୨୫ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ବୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଦାବି କରାଯାଉଛି। ଏଥିରେ ଶାହାରୁଖ ଥଟ୍ଟା କରି ଏପରି କଥା କହିଥିଲେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଖରାପ ପିତାର ଆଖ୍ୟା ଦିଆଯାଉଛି।
ଏହି ଭିଡିଓ Rendezvous with Simi Grewalଙ୍କ ନିକଟରୁ ଆସିଛି । ଏକଦା ଏହା ଏକ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ଥିଲା। ଏଥିରେ ଶାହାରୁଖ ଏବଂ ଗୌରୀ ଏକାଠି ଯାଇଥିଲେ। ୧୯୯୭ରେ ସୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଏପିସୋଡରେ, ସିମି ଗ୍ରେୱାଲ୍ ଥଟ୍ଟା କରି ଶାହରୁଖଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ବିଗାଡ଼ିବେ। ଏହା ଉପରେ ଶାହାରୁଖ କୁହନ୍ତି

ମୁଁ ତାକୁ(ଆର୍ଯ୍ୟାନ) କହି ଦେଇଛି କି ଯେବେ ସିଏ ୩ ରୁ ୪ ବର୍ଷ ବୟସର ହୋଇଯିବ ସେ ଝିଅ ପିଲାଙ୍କ ପଛରେ ଯାଇ ପାରିବ।ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇ ପାରିବ। ସେକ୍ସ କରିପାରିବ ବୋଲି ଶାହାରୁଖ କହୁଥିବା ଉକ୍ତ ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ କେବଳ ୧୯୯୭ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଆର୍ଯ୍ୟାନଙ୍କ ଜନ୍ମର କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହା ଏକ ଭିଡିଓଟି ସୁଟ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଶାହାରୁଖ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ନିଜର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଟାକ୍ଷ ଭାବରେ କହୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ, ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଆଜି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି।


Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.