Take a fresh look at your lifestyle.

Westbengal bypoll:ଭବାନୀପୁରରେ ବିଜେପି ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ

0 343

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Westbengal bypoll: କୋଲକାତା: ଆଗକୁ କୋଲକାତାର ଉପନିର୍ବାଚନ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରାଜ୍ୟରେ ରାଜନୈତିକ ପାଣିପାଗ ବେଶ ଉଷ୍ମ ହୋଇ ପଡିଛି। ତେବେ ଏହି ଉପନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ରାଜନୈତିକ ହିଂସା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଭବାନୀପୁରରେ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ସମୟରେ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଦିଲୀପ ଘୋଷଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରିଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ସେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଭବାନୀପୁରରେ ଆସନ୍ତା ୩୦ ତାରିଖରେ ଉପନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏହି ଆସନରେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଟିବରଓ୍ୱାଲେଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲା ହେବ।

ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି। ସେ ଚେତାବନୀ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି କି ମତଦାନ ଦିନ ଯଦି ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଯଦି ଏଭଳି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ତେବେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା କଡ଼ା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ତେବେ ଦିଲୀପଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀମାନେ ରକ୍ଷା କରିଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି। ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ଭବାନୀପୁରର ଯାଦୁବାବୁ ବଜାରରୁ ବାହାରକୁ ଆଣିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଟିଏମସି ସମର୍ଥକମାନେ “ଦିଲୀପ ଘୋଷ ଫେରିଯାଅ” ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇ ଏକ ହିଂସାତ୍ମକ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।

Watch Video

ଘୋଷଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀମାନେ ବନ୍ଧୁକକୁ ଟିଏମସି ସମର୍ଥକଙ୍କ ଆଡକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିଲେ। ଯଦିଓ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇ ନ ଥିଲା, ତଥାପି ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଘୋଷ କହିଛନ୍ତି, ଟିଏମସି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆମ ଉପରେ ଲଗାତାର ଆକ୍ରମଣ ଯଥେଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣ ଯେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ତାଙ୍କ ଘର ଟର୍ଫରେ ଭୂମି ହରାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ପରାଜୟ ଅପରିହାର୍ଯ୍ୟ | ଟିଏମସି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଏହି ହତାଶ ଆକ୍ରମଣକୁ ଆଉ କିପରି ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇପାରିବ? ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ସରକାରଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅରାଜକତା ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଟିଏମସି ଏବଂ ବିଜେପି ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହେତୁ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଭାରତ ନାରାୟଣ ସିଂଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରୁ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହେଉଥିଲା ବୋଲି ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପତନ। ଟିଏମସି ସମର୍ଥକମାନେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତିବ୍ରୁୱାଲଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା ବେଳେ ହିଂସାତ୍ମକ ଆକ୍ରମଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.