Take a fresh look at your lifestyle.

28 NovemberToday Horoscope : ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ

0 329

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

28 NovemberToday Horoscope : ମେଷ: ମନ ଭାବପ୍ରବଣ ରହିବ। ଶାସନ-ସତ୍ତା, ସନ୍ତାନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଦିଗ ଭଲରେ ଚାଲିନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତାଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ। ଲାଲ୍ ବସ୍ତୁକୁ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ।

ବୃଷ: ମୋଟାମୋଟି ସ୍ଥିତି ଭଲ ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ନିବିଡ଼ତା ଆସିବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଘରୋଇ ମତଭେଦ ଦ୍ୱାରା ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସୁଦୃଢ ହେବ। ଗଣେଶ ଜୀଙ୍କୁ ପୂଜା କର।

ମିଥୁନ: ରୋଜଗାରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବ। ବିବାହ ସ୍ଥିର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ମୋଟାମୋଟି ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ମା କାଳୀଙ୍କୁ ପୂଜା କର।

କର୍କଟ: ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି। ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଅଛି। ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ। କେବଳ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ । ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କର।

ସିଂହ: ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ସଫଳତା ପାଇବ। ଯାହା ଦରକାର ତାହା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଅଟେ। ପ୍ରେମ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ବହୁତ ଭଲ ସ୍ଥିତି। ହଳଦିଆ ବସ୍ତୁ ପାଖରେ ରଖ।

କନ୍ୟା: ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅର୍ଥରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଶାନ୍ତିର ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଭ୍ରମଣର ସୁଯୋଗ ପାଇ ପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟର ସ୍ଥିତି ଅଦ୍ଭୁତ ରହିବ। ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କର।

ତୁଳା: କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସକରାତ୍ମକ ଫଳ ରହିଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ନୂତନତା କିମ୍ବା ନୂତନ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ସମୟ। ହଳଦିଆ ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।

ବିଛା: ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଚାଲିବ। ଭ୍ରମଣ ସ୍ଥିତିର ସୁଯ଼ୋଗ ରହିଛି। ଯାତ୍ରା ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଧାର୍ମିକ ହୁଅନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଅଟେ। ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟ ପରିସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ। ପ୍ରଭୁ ଭୋଲେନାଥଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ: ବିପଦ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟଳିନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଝଭୁତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ। ଗଣେଶ ଜୀଙ୍କୁ ପୂଜା କର।

ମକର: ସାବଧାନର ସହ ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ। ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖିନ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପ୍ରେମ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ମଧ୍ୟମ ଅଟେ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତାଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କର। ଏକ ତମ୍ବା ପାତ୍ର ଦାନ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: ସଂଯମତା ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ବହୁତ ଖୁସି ଜୀବନ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଆଡକୁ ଯିବ। ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟ ସବୁ ମହାନ। ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କୁ ଉପାସନା କର। ସବୁଜ ଜିନିଷ ପାଖରେ ରଖ।

ମୀନ: ଶତ୍ରୁ ବିଚଳିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଶତ୍ରୁକୁ ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ କରାଯିବ। କେହି ତୁମର କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ପ୍ରେମରେ ଏକ ଦୂରତା ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ସମୟ। ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କର।

 

ବି.ଦ୍ର: ଉପରୋକ୍ତ ପ୍ରଦତ୍ତ ରାଶିଫଳ ପାଇଁ Broadcasting India ଦାୟୀ ରହିବେ ନାହିଁ। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦତ୍ତ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ପ୍ରସ୍ତୁତ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.